Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Opisałeś się na pół strony a dowiodłeś jedynie że jesteś pusty i malo rozgarnięty "Ten problem mogłoby rozwiązać jedynie ORMO ,ZOMO,Milicja" To miałbyć żart? bo nie wiem czy się z tego śmiać czy tylko ci współczuć? To przerażające jaki poziom inteligencji jest w naszym kraju.
Poziom twojej inteligencji i twojej inteligencji podobnym dowiódł,że w moim kraju bandyta,złodziej,oszust ma większe prawo niż uczciwie pracujący nikomu nie wadzący obywatel. To co napisałem to wcale nie jest "żart" a tęsknota za silnym państwem prawa gdzie łajdakowi kładłoby się łeb na pniaka a uczciwy człowiek mógłby spać spokojnie. Że to skuteczne podam ci przykład ; W Skandynawii gdzie dawno dawno temu obcinano rękę za złodziejstwo jeszcze długie wieki potem można było pozostawić dom bez zamykania i nic nie miało prawa zginąć ....póki nie zjawili się tam Polacy wychowywani twoimi metodami i według twoich poglądów. Teraz opisałem nie co mniej i jak tego nie zrozumiesz to dalej polemizował z tobą nie będę bo z zaślepionymi fanatykami jakiejś teorii dyskusja nie ma sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katus napisał:
Poziom twojej inteligencji i twojej inteligencji podobnym dowiódł,że w moim kraju bandyta,złodziej,oszust ma większe prawo niż uczciwie pracujący nikomu nie wadzący obywatel. To co napisałem to wcale nie jest "żart" a tęsknota za silnym państwem prawa gdzie łajdakowi kładłoby się łeb na pniaka a uczciwy człowiek mógłby spać spokojnie. Że to skuteczne podam ci przykład ; W Skandynawii gdzie dawno dawno temu obcinano rękę za złodziejstwo jeszcze długie wieki potem można było pozostawić dom bez zamykania i nic nie miało prawa zginąć ....póki nie zjawili się tam Polacy wychowywani twoimi metodami i według twoich poglądów. Teraz opisałem nie co mniej i jak tego nie zrozumiesz to dalej polemizował z tobą nie będę bo z zaślepionymi fanatykami jakiejś teorii dyskusja nie ma sensu.
Temat dotyczy 11-letniego chłopca jak byś nie zauważył a tobie się maży druga Korea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katus napisał:
Poziom twojej inteligencji i twojej inteligencji podobnym dowiódł,że w moim kraju bandyta,złodziej,oszust ma większe prawo niż uczciwie pracujący nikomu nie wadzący obywatel. To co napisałem to wcale nie jest "żart" a tęsknota za silnym państwem prawa gdzie łajdakowi kładłoby się łeb na pniaka a uczciwy człowiek mógłby spać spokojnie. Że to skuteczne podam ci przykład ; W Skandynawii gdzie dawno dawno temu obcinano rękę za złodziejstwo jeszcze długie wieki potem można było pozostawić dom bez zamykania i nic nie miało prawa zginąć ....póki nie zjawili się tam Polacy wychowywani twoimi metodami i według twoich poglądów. Teraz opisałem nie co mniej i jak tego nie zrozumiesz to dalej polemizował z tobą nie będę bo z zaślepionymi fanatykami jakiejś teorii dyskusja nie ma sensu.
Nie podniecaj się tak Skandynawią kaktus, gdyż wszędzie mogą trafić się czuby tak jak ten co ostatnio w Norwegii zabił bodajże 77 osób. Moim zdaniem troszeczkę się zagalopowałeś...."zomo, ormo, itd.". Musisz wziąć pod uwagę to że to nie jest młodociany bandyta, ba za takiego można uważać szczyla który ma 15-17 lat. Ten "nasz opisywany bohater" ma 11 lat !!! To jeszcze dziecko !!! W związku z tym powinni zająć się nim specjaliści, psycholog/psychiatra, a nie pani która metodą "obierz ziemniaki" wychowuje tego dzieciaka. Owszem czasami "bez klapsa" się nie obejdzie przy wychowywaniu dzieci. Wiem to dobrze bo mam dzieci i czasami niestety muszę też posunąć się do ostateczności. W przypadku tego dziecka już chyba za pózno na takie metody. Teraz powinni zająć się nim specjaliści, do qr..nędzy chyba są jeszcze takowi co znają się na takowych przypadkach "zaburzeń emocjonalnych" u dzieci. Jeśli nic nie zrobi się w tym przypadku to faktycznie w niedalekiej przyszłości może być on niebezpieczny dla otoczenia i to bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Temat dotyczy 11-letniego chłopca jak byś nie zauważył a tobie się maży druga Korea
...chyba maRZy !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety dziecko musi się nauczyć, że ponosi się konsekwencje swoich czynów... Skoro rodzice tego nie potrafią, to nie ma wyjścia. Jak dorośnie to również nikt go z więzienia nie wypuści, bo mu źle i płacze. A mamusia to za synka pewnie wszystko będzie i tak robiła, skoro nawet za niego przeprasza. Nie tędy droga. Niektórzy nie powinni być jednak wcale rodzicami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie skutki napisał:
Niektórzy nie powinni być jednak wcale rodzicami...
Masz racje, ale wyobraz sobie że ten 11sto letni dzieciak w niedalekiej przyszłości też może zostać ojcem ! ...brrrr ! To będzie dopiero masssakra !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaśkó Sowizdrzał napisał:
Nie podniecaj się tak Skandynawią kaktus, gdyż wszędzie mogą trafić się czuby tak jak ten co ostatnio w Norwegii zabił bodajże 77 osób. Moim zdaniem troszeczkę się zagalopowałeś...."zomo, ormo, itd.". Musisz wziąć pod uwagę to że to nie jest młodociany bandyta, ba za takiego można uważać szczyla który ma 15-17 lat. Ten "nasz opisywany bohater" ma 11 lat !!! To jeszcze dziecko !!! W związku z tym powinni zająć się nim specjaliści, psycholog/psychiatra, a nie pani która metodą "obierz ziemniaki" wychowuje tego dzieciaka. Owszem czasami "bez klapsa" się nie obejdzie przy wychowywaniu dzieci. Wiem to dobrze bo mam dzieci i czasami niestety muszę też posunąć się do ostateczności. W przypadku tego dziecka już chyba za pózno na takie metody. Teraz powinni zająć się nim specjaliści, do qr..nędzy chyba są jeszcze takowi co znają się na takowych przypadkach "zaburzeń emocjonalnych" u dzieci. Jeśli nic nie zrobi się w tym przypadku to faktycznie w niedalekiej przyszłości może być on niebezpieczny dla otoczenia i to bardzo.
W końcu ktoś normalnie myślący na tym forum się wypowiedzial. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaktus napisał:
Ja wiem ,że jest to trudno zrozumieć w państwie w którym bandzior jeździ najnowszą wersją Mercedesa a ciężko pracującego Kowalskiego nie stać na paliwo do starego Fiata Uno.
Zaiste ciekawe masz podejście do życia kaktus. Musisz sobie jednak uświadomić że większość ludzi którzy jeżdżą "najnowszą wersją mercedesa" to wcale nie są bandziory, a ludzie którzy mają dobrą pracę, wykształcenie, albo swój biznes. W większości to inteligentni i uczciwi ludzie, albo dzieci bogatych rodziców. Zaś ludzie którzy ciężko pracują i nie stać ich nawet na paliwo do "starego fiata uno" to raczej w większości nieudacznicy bez szkoły, nie uważasz ? Oczywiście to są stereotypy myślowe, ale twój problem kaktus polega na tym że ty zawsze będziesz się zaliczał się do tych "posiadaczy fiata uno", gdyż jęczysz tylko na forum zamiast wziąć się do roboty. Nie każdy kto ma wypasiona brykę, dom i dużo kasy to bandzior, uwierz mi. Tyko nie pisz mi tutaj ze masz dobrą pracę, auto itd. bo się znowu tylko ośmieszysz dzieciaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina patologiczna,czworo dzieci i wszystkie w ośrodku,rośnie książe nawet ziemniaków nie obierze jaki żal ale żeby odrazu bić? następnym razem złapie za nóż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi tak po ludzku szkoda i matki i tego synka. Nie chcę oceniać czy ona dobrze się nim zajmuje i czy dobrze, że robi za niego niektóre rzeczy. Nie oceniajmy tak łatwo skoro nie znamy tej rodziny. Ja trzymam kciuki i mam nadzieję, że chłopak mimo przeciwności losu wyrośnie na dobrego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matke wyystrylizowac a jej potomstwo utopic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawa obywatelka a dzięcię niewinne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogu napisał:
matke wyystrylizowac a jej potomstwo utopic
takich jak ty koniecznie leczyć-może jeszcze nie jest za późno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że ten ~gość~ to pozjadał już wszystkie rozumy pieprzy jakieś farmazony wszystkim. Ciekawe jak by z jego matka tak zrobił cy by tak pisał? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysterylizować jebańca bo zaraz zbój wejdzie w wiek produkcyjny i narobi takich samych pojebów jak on.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A psycholog to wolne ma??? Widać z daleka, że wychowawczyni też nie zachowała się stosownie do sytuacji (w odwiedziny przyjeżdża matka, dziecko chce z nią spędzić czas) w takim wypadku powinna zrozumieć złość dziecka (oczywiście dziecko nie może bić, ale czy umie inaczej?) Czy pokazali mu inne rozwiązania? Przeniesienie to tylko ucieczka a problem zostaje;/ po co rozwiązywać problemy i uczyć? Lepiej przenosić z jednego do drugiego domu ,,wychowawczo -opiekuńczego,,. Dadzą jeść i łóżko do spania i myślą ,że już jest ok.;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tryby i do lochy małego guwniarza,myśli że mu wszystko wolno,kwestia czasu jak zrobi coś o wiele gorszego od tego się zaczyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nic z tego bękarta nie będzie.Jedyne co można zdobić to naostrzyć siekierę i upier***ić mu łeb na pieńku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego oczekujemy od dzieci ? Wpierw powinno się wychować rodziców, a później niech przychodzą na świat dzieci. Skąd i od kogo dzieci powinny się uczyć ? Napewno przykład powinien iść od Rodziców. Nie wymagajmy od innych, tylko sami bądźmy przykładem dla innych. Bezkarność i wychowywanie bez Boga idą w parze i pomagają w tym że mamy w kraju i na całym świecie też, to co mamy. Jak mamusia wszystko robi za dziecko, nawet idzie do szkoły "objechać nauczyciela", to o czym tu mowa ? Nie będzie napewno dobrze, jeśli będziemy przyzwalać na zło, a to jest już normą i nie wiem czy da radę zawrócić z powrotem to koło. Dajmy wolną rękę smarkaczom, tylko prawa, żadnych obowiązków, to niedługo w biały dzień dędziemy się bać własnego cienia ! I to tylko dzięki choremu PRAWU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogu napisał:
matke wyystrylizowac a jej potomstwo utopic [/quote]
Gość napisał:
wysterylizować jebańca bo zaraz zbój wejdzie w wiek produkcyjny i narobi takich samych pojebów jak on. [/quote] [quote name='IGA' timestamp='1326825047' post='584786'] W tryby i do lochy małego guwniarza,myśli że mu wszystko wolno,kwestia czasu jak zrobi coś o wiele gorszego od tego się zaczyna
[quote name='.' timestamp='1326827073' post='584796'] juz nic z tego bękarta nie będzie.Jedyne co można zdobić to naostrzyć siekierę i upier***ić mu łeb na pieńku.
Jak czytam te wszystkie posty (upośledzonych analfabetów) to mi jest jeszcze bardziej żal tego jedenastoletniego dzieciaka. Jest jakaś przyczyna że zachował się tak a nie inaczej. Czy to tak trudno zrozumieć ? Nikt z nas nie wie co ten dzieciak przeżywał w domu rodzinnym, nikt z nas nie wie co nadal przeżywa teraz tam gdzie aktualnie przebywa. Różne rzeczy dzieją się na tym świecie, dzieci są molestowane, gwałcone itd. itp. Skąd nam wiedzieć co przeżył już w swoim życiu ten dzieciak. Najprościej jest jednak cyt. "naostrzyć siekierę i upier***ic mu łeb na pieńku"...eh co za $@#*&$%^#%&(*!$#^& wypowiadają się na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...